Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Co zyskali klienci? | Life Quality Coaching

Opinie klientów

"Bożena łączy wiele swoich metod i mądrości w jedną wybitnie skuteczną formułę. Ja natomiast jestem żywym przykładem skuteczności jej działań."

Michał Pomianowski
www.mikepolarny.com

"Bożena nauczyła mnie samej siebie, pokazała mi ile jestem warta, nauczyła mnie mówić o tym, otwierać drzwi, które sama przed sobą zamykałam. Dała mi wiarę w siebie, dała mi siłę do działania, dzięki niej dostałam skrzydeł ..."

Katarzyna Kamińska

"Bożena zainspirowała mnie do bardzo gruntownych przemyśleń i zmian w moim życiu. Jestem jej ogromnie wdzięczna, bo pokazała mi to, czego nie byłam w stanie sama zobaczyć i nikt inny mi wcześniej nie umiał tego pokazać."

Joanna – PM w IT

"Do Bożeny trafiłam będąc na rozdrożu zawodowym, z jednej strony mocno wypalona dotychczasowym życiem zawodowym, z drugiej bez pomysłu na to co dalej, a z trzeciej z dużą dozą sceptycyzmu do coachingu. Jednak już pierwsze spotkania pokazały mi, że decyzja była słuszna. Sesje pozwoliły mi na odkrycie moich atutów i dały odpowiedź jaką drogą iść dalej."

Karolina – Przedsiębiorczyni, dawna specjalistka ds. reklamy.

"Coaching z Panią Bożeną to czysta przyjemność, dzięki której zbliżyłem się do nieznanego dla mnie wcześniej stanu zwanego Wellness. Polecam Panią Bożenę Andrzejak jako wyjątkowego nauczyciela, który pomaga ludziom w stawaniu się lepszym."

Tomasz Ch. – Prezes firmy świadczącej usługi B2C

"Nie wiedziałam czego się spodziewać ani jakie będą efekty. To co otrzymałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Odzyskałam siebie, odzyskałam spokój i nauczyłam się żyć."

Anna Szymańska

"Dzięki coachingowi poznałam lepiej samą siebie, doceniłam siebie i swój potencjał."

Dyrektor uzędu admnistracji państwowej

"Moje coachingowe rozmowy z Bożeną bardzo pomagają mi odnaleźć w sobie zasoby i znaleźć odpowiednie rozwiązanie w sytuacjach, które początkowo wyglądają na trudne i skomplikowane. Bożena doskonale kieruje rozmową i w zadawanych pytaniach pozwala otworzyć obszary dotąd niedoceniane."

Hanna J. – HR Manager

"Praca z mentorem pomogła mi w rozwoju osobistym jak i firmy. Ułatwiło też zmianę z freelancera pracującego dla siebie w managera małej firmy. "

Tomasz J. – właścicel firmy z branży IT